Apie mus

Ekodaiktų festivalis 2012Sveiki atvykę į mūsų lietuviškus ekodaiktų namus! Jie atsirado drauge su mūsų didelės šeimos besikeičiančiu gyvenimo būdu. Septynis metus gyvename kaimo vietovėje, Trakų rajone, Gervinių kaime. Puoselėjome gamtą, esančią aplink, auginome daržoves ir gėles, rinkome vaistažoles ir grybus, remontavome savo sodybą. 2012 metais organizavome joje Ekodaiktų festivalį. Įsirengėm AMATŲ KAMARĄ, kurioje galima kepti suvalkietišką duoną tikroje duonkepėje krosnyje, švęsti vaikų gimtadienius, daryti įvairius teminius – rankdarbių susiėjimus. Taip jau nutiko, kad 2013 metų pradžioje emigravome į Londoną ir dabar mūsų Amatų kamara veikia tik vasarą.  Mūsų sodyboje po truputį kuriamas „GERVIŲ LIZDAS“ – vaikų stovyklų ir edukacijų vieta.
Visas mūsų naujienas galite sekti FB paskyrose: Ekodaiktai, Jakucionyte.lt, EcoEthno, Kamštelių vajus skaityti blog’ą www.jakucionyte.lt. Žiūrėkite mūsų rankdarbių dirbtuvių su vaikais video Youtube
Kiekvienų metų vasarą organizuojame Gervinių stovyklas vaikams, Draugų Gongų naktį. 2019 m. birželio 8 d. mūsų sodyboje vyks jau aštuntoji Draugų Gongų naktis.
2019 metų vasarą „Gervių lizde” vyks penkios vaikų stovyklų pamainos:
 Birželio 23 – 29 d. Mergaičių pamaina.
Liepos 7 – 13 d.Teatro pamaina.
Liepos 21 – 27 d. Žiedų/Amatų pamaina. 
Rugpjūčio 4 – 10 d. Draugų pamaina. Pažengusiems, t.y. vaikams, kurie yra buvę nors vienoje Gervinių stovyklos pamainoje. Šioje pamainoje vaikams virš šešiolikos metų vyks speciali, tik savaitgalio programa, nes daug kam iš kasmet dalyvaujančių jau bus virš šešiolikos, atvažiuoti ir su draugais pasimatyti nori, o stovyklos yra iki šešiolikos metų vaikams. Todėl organizuojamas spec savaitgalis kam virš šešiolikos rugpjūčio 9 – 11 d.
Rugpjūčio 18 – 24 d. Ąžuolų pamaina. Tai nauja pamaina, orentuota į UK lietuvių vaikus. Daug kas prašėsi į stovyklą rugpjūčio mėnesį, todėl kuriame dar vieną pamainą.
Jeigu norite gauti informaciją apie registracijos pradžią anksčiau, nei ji bus paskelbta internete, parašykite laišką birute.jakucionyte@gmail.com ir jūsų vaikas bus įtrauktas į laukiančiųjų sąrašą. Daugiau informacijos apie stovyklas rasite www.jakucionyte.lt/stovyklos

 

Su meile,
Birutė Jakučionytė

Parašykite komentarą