Apie mus

Ekodaiktų festivalis 2012Sveiki atvykę į mūsų lietuviškus ekodaiktų namus! Jie atsirado drauge su mūsų didelės šeimos besikeičiančiu gyvenimo būdu. Septynis metus gyvename kaimo vietovėje, Trakų rajone, Gervinių kaime. Puoselėjome gamtą, esančią aplink, auginome daržoves ir gėles, rinkome vaistažoles ir grybus, remontavome savo sodybą. 2012 metais organizavome joje Ekodaiktų festivalį. Įsirengėm AMATŲ KAMARĄ, kurioje galima kepti suvalkietišką duoną tikroje duonkepėje krosnyje, švęsti vaikų gimtadienius, daryti įvairius teminius – rankdarbių susiėjimus. Taip jau nutiko, kad 2013 metų pradžioje emigravome į Londoną ir dabar mūsų Amatų kamara veikia tik vasarą.  Labai dažnai grįžtu į Lietuvą ir vedu rankdarbių dirbtuves įvairiuose miestuose, organizuoju konkursą „Kamštelių vajus“, projektą „Sumanios mamos erdvė“, susitinku su savo knygos „Moteris iš raudonos Audi“ skaitytojais. Keliauju ir į kituose šalyse įsikūrusias lietuvių bendruomenes.
Visas mūsų naujienas galite sekti FB paskyrose: Ekodaiktai, Moteris iš raudonos Audi, EcoEthno, Kamštelių vajus skaityti blog’ą www.jakucionyte.lt. Žiūrėkite mūsų rankdarbių dirbtuvių su vaikais video Youtube
Kiekvienų metų rugpjūčio pirmąją savaitę organizuojame vaikams amatų stovyklą ir Gongų naktį draugams. Šiemet atvažiuokite į Gongų naktį rugpjūčio 7d. vakare.
Šią vasarą nuo liepos 15d. iki rugsėjo 5d. esate nuoširdžiai laukiami mūsų lietuviškuose namuose, Gervinių kaime, Trakų rajone. Kaime, kuriame iki šiol gyvena gervės.
Su meile,
Birutė Jakučionytė

Parašykite komentarą