Komanda

Kiekvienais metais mūsų organizuojamuose projektuose savanoriauja apie 200 geros valios žmonių. Jų tarpe yra tokių, kurie tai daro nuolat, palaiko visų projektų ir iniciatyvų tęstinumą, yra EKODAIKTAI.LT variklis.

BirutėBirutė Jakučionytė (UK) – kurianti ir vedanti Ekodaiktai.lt galva+darbščiosios rankos, stovyklų vedančioji, konkurso „Kamštelių vajus“ sumanytoja, gyvenime – keturių vaikų mama, garso terapeutė, rašytoja.

 

 

 

RasaRasa Vosylienė – visos augalijos „Gervių lizde“ prižiūrėtoja, geroji fėja ir visa ko saugotoja, nuostabaus maisto virėja, gyvenime – mama, močiutė, auklė ir TETA.

 

 

 

 

 

AgneAgnė Andriulionytė – „Gervių lizde“ yra visų reikalų vedėjukė, Birutės dešinioji ranka, visų stovyklų saugotoja ir vadovė, gyvenime – plaukų stilistė.

 

 

 

 

 

Jonas JuozasJonas Juozas Rudzinskas – „Gervių lizdo“ ūkVEDLYS, įkūrėjas ir kaimynas, „Kamštelių vajaus“ varomoji jėga ir vairuotojas, Ąžuolų jaunuolyno globėjas, gyvenime – stalius ir auksinių rankų savininkas.

 

 

 

 

GintarėGintarė Čepukonytė – „Gervių lizdo“ kūrybos direktorė, stovyklų vedančioji, gyvenime – aktorė ir režisierė, dviejų nuostabių dukrų mama. Gintarės vyras Marius yra visos santechnikos sistemos „Gervių lizde“ kūrėjas ir prižiūrėtojas.

 

 

 

 

sdrRima Pikelienė – Stovyklų vadovė, „Gervių lizdo“ geroji dvasia, maitintoja, ąžuolėlių globėja, gyvenime – žiniasklaidos atstovė.

 

 

 

 

 

MildaMilda Auglytė – „Kamštelių vajaus“ organizatorė, gyvenime – virtuali asistentė

 

 

 

EvitaEvita Zareckaitė – Daugiametė stovyklų vadovė, ąžuolėlių globėja, gyvenime – medicinos studentė.

 

 

 

 

 

TaurintasTaurintas Jakučionis (NO) – Stovyklų vedantysis, „Gervių lizdo“ statytojas, gyvenime – stalius.

 

 

 

 

 

cofKristupas Iljin (UK) – Stovyklų vadovas, „Gervių lizdo“ tvirtoji dvasia, gyvenime – studentas.

 

 

 

 

JonėJonė Kazakevičiūtė (UK) – Stovyklų vedančioji ir vadovė, švelnioji mažiausiųjų globėja, gyvenime – studentė. Visa Jonės šeima labai stipriai palaiko „Gervių lizdo“ veiklą ir čia jie dažnai savanoriauja.

 

 

 

 

SimonasSimonas Baranauskas – daugiametis stovyklų dalyvis ir vadovas, auksinės rankos ir gera širdis, ąžuolėlių globėjas. Visa Baranauskų šeima: Violeta, Darius, Mantas ir Paulius daug metų savanoriauja „Gervių lizdo“ talkose ir renginiuose. Simonas yra moksleivis.

 

 

 

Inga1Inga Freser (Austrija) – daugiametė Ekodaiktai.lt globėja ir geroji fėja, kuri atsiranda tada, kai labiausiai reikia pagalbos, kai dega reikalai: tvarkyti stovyklavietę, sodinti ąžuolus, trūksta vadovų ar kamštelius po Lietuvą reikia rinkti. Tai paskutinis vilkas mūsų rikiuotėje, kuris saugo visų vilkų nugaras nuo bėdų. Gyvenime Inga  – socialinė pedagogė.