Bičiuliai

 Išradingų kiniečių išmintingi rytietiški vaistai imuninei sistemai stiprinti. Jie visą mūsų šeimą stiprina ir palaiko, kad būtume sveiki. Tokie ir esam! Todėl ir giriamės, ir dalinamės.

Jauniausios sesers Rimutės šeimos Šri šri jogos centras – ir gyvenimo būdas,  ir pragyvenimo šaltinis, ir kitiems teikiami jogos ir maudynių Gonge užsiėmimai. Mes irgi ten grojam su gongais, kai labai norim.

 

Vaikelius tik gimusius šiomis nešioklėmis nešiojam. O siuva jas mūsų Bernardo krikšto mama Eglė. Patys naudojom ir jums rekomenduojam.

Alicija yra mūsų Gongų mokytoja ir labai gera draugė, ir mažylio Teodoro gongų mama. Ji mūsų šeimą atvedė į nuostabų garso kelią ir tuo keliu veda toliau.

 

 

 Edvinas Zelvaras gamina medžio masyvo baldus pagal individualius užsakymus. Tai daro puikiai ir dar jis sugeba puikiai prižiūrėti mūsų visus vaikus! Už tai mes jam esam labai dėkingi.

Čia mūsų kaimynai! O apie kaimynus tik gerai arba niekaip. Sodyboje labai labai gražu, ypač vakarais – tikras gervių takas. Jeigu kada būsit pas juos, tai žinokit, kad mes už kalnelio ir miškelio, visai čia pat.

 

Kad sėdmaišiai mums patinka turbūt pastebėjot – jie beveik visuose mūsų projektuose. Mums labai patinka ir jų savininkas. Pabandykit patys ir suprasit!

Rūtusėliai – mano didelė meilė! Jie man toks daiktas, kuris gimęs iš širdies. Ir aprašymai fantastiški! Tikra suraityta pasaka apie kiekvieną. Labai myliu rūtusėlių tėvus, labai patinka man dovanoti rūtusėlius ir gauti juos dovanų.

Parašykite komentarą