Informacija savanoriams. 2020 veiklos Gervių lizde

Čia rasite informacija savanoriams apie 2020 metų savanorystę  Gervių lizdas 

 Ilgesniam nei savaitės gyvenimui ir darbui savanorius kviečiame atvykti nuo Balandžio 20 d. Iki lapkričio 1 d. Mūsų stovyklavietė „Gervių lizdas“  yra įsikūrusi Trakų rajone, Gervinių kaime. Aplink apstu ežerų, piliakalnių, istorinių vietų ir sengirių. Tai tikrai ypatingo grožio ir energetikos vieta.

Mūsų komandoje yra apie 20 aktyvių savanorių, kurie nuolat dalyvauja bendruomenės plėtroje, renginiuose, socialiniuose projektuose. Daugiau informacijos apie mūsų komandą rasite čia: Komanda Per metus veikloje sudalyvauja ir apie 200 savanorių iš visos Lietuvos ir užsienio. Todėl labai kviečiame ir tave į savo lizdą. Savanoriaujantiems ilgiau nei tris dienas mes suteikiame maistą ir lovą. Vienu metu galime priimti iki 10 savanorių. Mes kalbame keturiomis kalbomis: lietuvių, rusų, anglų ir vokiečių.

Mes esame nuoširdūs, atviri, juokingi, vadovaujamės tvaraus vartojimo principais, rūšiuojam šiukšles, tausojam ir valom gamtą, sodinam medžius ir puoselėjam miškus, renkam plastiką ir jį perdirbam. Savo vertybes stengiamės perduoti vaikams per vasaros stovyklas, iniciatyvas „Kamštelių vajus“  ir „Miškai Žemei“.

Planuojami renginiai:

Nuo Balandžio 20 d. iki Gegužės 15 d. iniciatyvos LIDMANIA (Kamštelių vajus www.kamsteliuvajus.lt ) HDPE plastiko perdirbimo dirbtuvių įrengimas: konteinerių pastatymas ir įrengimas, terasos ir stoginių įrengimas. Kamštelių plovimo ir perrinkimo linijos įrengimas. Kamštelių malimo, lydymo linijos įrengimas.

Nuo Gegužės 20 iki Birželio 20 d. plastiko perdirbimo edukacijų vedimas moksleiviams (grupės iki 30 vaikų), kamštelių perrinkimas ir perdirbimas.

Balandžio 24 – 30 d. Ąžuolų jaunuolyno priežiūros darbai. 5000 ąžuoliukų persodinimas į atskirus vazonus. Daugiau informacijos apie ąžuoliukų persodinimo talką rasite FB renginyje. Birželio 20 – rugsėjo 1 d. molio namo drėbimas ir namelio medyje statymas.

Vasaros stovyklos vaikams. Reikalingi savanoriai darbui virtuvėje, teritorijos priežiūrai ir vystymui: pavėsinių statymas, daržovių auginimas ir t.t. Savanoriaujantys stovyklose atvyksta dieną prieš kiekvieną pamainą. Vadovų visose stovyklų pamainose turime pakankamai.

MERGAIČIŲ pamaina. Birželio  20 d. – 27 d. 

TEATRO pamaina. Liepos 4 d. – 11 d.

VYŠNIŲ pamaina. Liepos 12 – 18 d.

ŽIEDŲ/AMATŲ pamaina. Liepos 18 d. – 25 d.

DRAUGŲ pamaina. Rugpjūčio 1 d. – 8 d.

ŽYGIO pamaina. Rugpjūčio 9 d. – 15 d.

ĄŽUOLŲ pamaina. Rugpjūčio 16 d. – 22 d.

Nuo rugsėjo iki lapkričio 1 d. papildomi darbai Asociacijos „Miškai Žemei“ plotuose: medelių sodinimas, miško priežiūra, gilių rinkimas ir sėjimas, medelyno plėtimo darbai.

Nuo Rugsėjo 5 d.  iki Spalio 20 d. plastiko perdirbimo edukacijų vedimas moksleiviams (grupės iki 30 vaikų), kamštelių perrinkimas ir perdirbimas.

Spalio 1 – 30 d. plastikinių butelių kamštelių po Lietuvą rinkimas.

Jeigu nori prisijungti prie mūsų didelės savanorių komandos, rašyk ekodaiktai@gmail.com arba skambink +37061812181

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.