Apie mus

Renginių salė. Gervių lizdas
Sveiki atvykę į Ekodaiktai.lt (“Gervių lizdas”) namus! Mūsų komanda, kurią mes vadiname tiesiog šeima, yra didelė, aktyvi, motyvuota ir daug veikianti. Mes organizuojame vasaros stovyklas vaikams, įrengėme Ąžuolų jaunuolyną ir auginame vazonuose 4000 ąžuoliukų, taip pat organizuojame respublikinį konkursą “Kamštelių vajus” ir baigiame 5rengti plastiko perdirbimo liniją, kad galėtume ne tik perdirbti kamštelius, bet ir šviesti visuomenę šiukšlių rūšiavimo, plastiko perdirbimo klausimais, vesti edukacijas “Plastiko kelias” ir “Nuo gilės iki ąžuolo”. 

Šiuo metu mūsų komandoje dirbama išskirtinai savanoriškai, o dažnai patys ir susimokam už savo veiklas. Mes nuolat renkame lėšas įvairiems savo projektams ir veikloms. Apie jas daugiau galite paskaityti čia:Ekodaiktai.lt Veiklos Jeigu jus jaudina ar pritariate mūsų idėjoms, mielai kviečiame jas remti pervedant paramą į VšĮ Draugiški šeimai sąskaitą LT077300010114213065, užsienyje gyvenantiems PayPal email: ecoethno.london@gmail.com

Mes propaguojame tvaraus vartojimo, gamtos saugojimo, rūšiavimo, Žemės švarinimo idėjas ir tai darome jau daugiau nei dešimtmetį. Dar 2012 metais organizavome Ekodaiktų festivalį, kuris pritraukė apie 2000 dalyvių. Tvaraus vartojimo principu 2019 metais įrengėme Vaikų ir jaunimo edukacinę erdvę “Gervių lizdas”, kurioje vyksta stovyklos vaikams, renginiai moterims.

Visas mūsų naujienas galite sekti FB paskyrose: Gervių lizdas Ekodaiktai, Jakucionyte.lt, EcoEthno, Kamštelių vajus skaityti blog’ą www.jakucionyte.lt.

2022 m. veiklos stovyklavietėje “Gervių lizde”:

Vaikų vasaros stovyklos:

Pavasarinės talkos, kiti renginiai:

  • Gegužės 6, 7, 8 pirmoji talka: aplinka, ąžuolų ravėjimas, laužavietės kūrimas, stovyklavietės atidarymas. Antroji talka 27, 28, 29 d.
  • Atviros Gongų maudynės – gegužės 21 d.
  • Gegužės 16 – birželio 23, rugsėjo 5 – spalio 28 d. pravesti 50 edukacijų „Laimės ąžuolas“ arba „Kamštelių vajus“ laikotarpiai.
  • Rudeninės talkos: Rugsėjo 23 – 25 d, spalio 21 – 23 d.
  • Sezonas uždaromas spalio 29 d.

Daugiau informacijos apie stovyklas rasite www.gerviulizdas.lt  Vyksta išankstinė registracija į 2022 metų stovyklas.

Laužavietė. Gervių lizdascof

Vaikai drebia molio namą. Gervių lizdasdavcofScena Gervių lizdecofcofMolio namo drėbėjos. Gervių lizdasdavGervių lizdo kūrėjoscof

Parašykite komentarą