Apie mus

Renginių salė. Gervių lizdas
Sveiki atvykę į Ekodaiktai.lt (“Gervių lizdas”) namus! Mūsų komanda, kurią mes vadiname tiesiog šeima, yra didelė, aktyvi, motyvuota ir daug veikianti. Mes organizuojame vasaros stovyklas vaikams, įrengėme Ąžuolų jaunuolyną ir auginame vazonuose kelis tūkstančius ąžuoliukų, taip pat organizuojame respublikinį konkursą “Kamštelių vajus” ir labai svajojame suremontuoti seną kluoną ir įrengti jame plastiko perdirbimo liniją, kad galėtume ne tik perdirbti kamštelius, bet ir šviesti visuomenę šiukšlių rūšiavimo, plastiko perdirbimo klausimais, vesti edukacijas “Plastiko kelias” ir “Nuo gilės iki ąžuolo”.
Šiuo metu mūsų komandoje dirbama išskirtinai savanoriškai, o dažnai patys ir susimokam už savo veiklas. Mes nuolat renkame lėšas įvairiems savo projektams ir veikloms. Apie jas daugiau galite paskaityti čia:Ekodaiktai.lt Veiklos Jeigu jus jaudina ar pritariate mūsų idėjoms, mielai kviečiame jas remti pervedant paramą į VšĮ Draugiški šeimai sąskaitą LT077300010114213065, užsienyje gyvenantiems PayPal email: ecoethno.london@gmail.com
Mes propaguojame tvaraus vartojimo, gamtos saugojimo, rūšiavimo, Žemės švarinimo idėjas ir tai darome jau daugiau nei dešimtmetį. Dar 2012 metais organizavome Ekodaiktų festivalį, kuris pritraukė apie 2000 dalyvių. Tvaraus vartojimo principu 2019 metais įrengėme Vaikų ir jaunimo edukacinę erdvę “Gervių lizdas”, kurioje vyksta stovyklos vaikams, renginiai moterims.
Visas mūsų naujienas galite sekti FB paskyrose: Gervių lizdas Ekodaiktai, Jakucionyte.lt, EcoEthno, Kamštelių vajus skaityti blog’ą www.jakucionyte.lt.

2021 m.vasaros stovyklos “Gervių lizde”:

I pamaina  – birželio  20 d. 17 val. – 26 d. 12 val. Mergaičių stovykla. Tai mergaitiško švelnumo, moteriškumo, šokių, lengvumo, kūrybos, rankdarbių,moterų ratelių ir pašnekesių apie pačius slapčiausius dalykus stovykla mergaitėms. Ši stovykla yra apie seserystę, viena kitos palaikymą, apie skirtingas moteriškumo tradicijas kitose šalyse. Kokios mergaitės, moterys yra ir ką jos veikia, kaip puošiasi Amerikos indėnų gentyse, Indijoje, Havajuose? Keliausime per šalis, gaminsime jų rankdarbius ir papuošalus, siūsime rūbus, puošimės, darysime grožio procedūras, mokysimės šokti tų šalių šokius.
II pamaina – liepos 4 d. 17 val. – 10 d. 20.00 val. Teatro pamaina  Į šią specializuotą TEATRO terapijos pamainą kviečiame visus kūrybiškus, talentingus, išskirtinius, keistuolius, nesuprastus, nepritampančius, uždarus vaikus – mes žinome daug  stebuklingų būdų kaip naudojant Teatro terapijos žaidimus atverti net ir pačius sudėtingiausius vaikus, kad jie pasijustų saugūs, reikalingi, svarbūs, drąsūs, mylimi ir  suprasti. Pagrindiniu smuiku šioje Gervinių stovyklos pamainoje griežia Gintarė Čepukonytė-Cechanavičienė – profesionali dramos aktorė, teatro pedagogikos magistrė, įvairių meninių renginių ir projektų režisierė, choreografė, renginių vedėja, teatro terapeutė. Šioje pamainoje statomas muzikinis performansas, kuris vyks liepos 10 d. 
III pamaina – liepos 18 d. 17 val. – 24 d. 12 val. Žiedų/Amatų pamaina. Tai auksarankėms ir amatus, rankdarbius mėgstantiems stovykla. Joje lipdom, veriam, neriam, kalam, statom, drebiam iš molio. Šioje pamainoje nersime virvinius krepšius – rankines, pinsime pintines iš laikraščių, gaminsime instrumentus – lietaus lazdas.
IV pamaina – rugpjūčio 1 d. 17 val. – 7 d. 12 val. Draugų pamaina. Pažengusiems. Tai stovykla apie draugystę, komandos formavimą, pati keisčiausia, giliausia, įdomiausia mūsų stovyklos pamaina, kurioje programa vyksta pagal susirinkusių vaikų poreikius.
V pamaina – rugpjūčio 15 – 21 d. Ąžuolų pamaina. Šioje pamainoje programa vyksta dviem linijom: lietuviškų šokių, dainų, tradicijų, amatų ir mokymosi statyti namus: medyje, drėbti iš molio ar kt. būdu, dirbti su medžiu. Šioje pamainoje pagrindiniu plaktuku mosuoja vadovas Taurintas Jakučionis.
Daugiau informacijos apie stovyklas rasite www.jakucionyte.lt/stovyklos Vyksta išankstinė registracija į 2020 metų stovyklas.
Laužavietė. Gervių lizdascof

Vaikai drebia molio namą. Gervių lizdasdavcofScena Gervių lizdecofcofMolio namo drėbėjos. Gervių lizdasdavGervių lizdo kūrėjoscof

Parašykite komentarą