Komanda

Kiekvienais metais mūsų organizuojamuose projektuose savanoriauja apie 200 geros valios žmonių. Jų tarpe yra tokių, kurie tai daro nuolat, palaiko visų projektų ir iniciatyvų tęstinumą, yra EKODAIKTAI.LT variklis.

Birutė

Birutė Jakučionytė (UK) – kurianti ir vedanti Ekodaiktai.lt galva+darbščiosios rankos, stovyklų vedančioji, konkurso “Kamštelių vajus” sumanytoja, gyvenime – keturių vaikų mama, garso terapeutė, rašytoja.

Agne

Agnė Andriulionytė – “Gervių lizde” yra visų reikalų vedėjukė, Birutės dešinioji ranka, visų stovyklų saugotoja ir vadovė, gyvenime – plaukų stilistė.

Gintarė

Gintarė Čepukonytė – “Gervių lizdo” kūrybos direktorė, stovyklų vedančioji, gyvenime – aktorė ir režisierė, dviejų nuostabių dukrų mama. Gintarės vyras Marius yra visos santechnikos sistemos “Gervių lizde” kūrėjas ir prižiūrėtojas.

sdr

Rima Pikelienė – Stovyklų vadovė, “Gervių lizdo” geroji dvasia, maitintoja, ąžuolėlių globėja, gyvenime – žiniasklaidos atstovė.

Milda

Milda Auglytė – “Kamštelių vajaus” organizatorė, gyvenime – virtuali asistentė

Evita

Evita Zareckaitė – Daugiametė stovyklų vadovė, ąžuolėlių globėja, gyvenime – medicinos studentė.

Taurintas

Taurintas Jakučionis (NO) – Stovyklų vedantysis, “Gervių lizdo” statytojas, gyvenime – stalius.

cof

Kristupas Iljin (UK) – Stovyklų vadovas, “Gervių lizdo” tvirtoji dvasia, gyvenime – studentas.

Jonė

Jonė Kazakevičiūtė (UK) – Stovyklų vedančioji ir vadovė, švelnioji mažiausiųjų globėja, gyvenime – studentė. Visa Jonės šeima labai stipriai palaiko “Gervių lizdo” veiklą ir čia jie dažnai savanoriauja.

Inga1

Inga Freser (Austrija) – daugiametė Ekodaiktai.lt globėja ir geroji fėja, kuri atsiranda tada, kai labiausiai reikia pagalbos, kai dega reikalai: tvarkyti stovyklavietę, sodinti ąžuolus, trūksta vadovų ar kamštelius po Lietuvą reikia rinkti. Tai paskutinis vilkas mūsų rikiuotėje, kuris saugo visų vilkų nugaras nuo bėdų. Gyvenime Inga  – socialinė pedagogė.