Ekodaiktai.lt įkūrėjos knyga „Moteris iš raudonos Audi“

Birute_Moteris is raudonos Audi_3Socialinių projektų „Ekodaiktai.lt“, „Kamštelių vajus“, „Aš ir tu – draugiški šeimai“, „Ežiukų Dryžiukų klubas“ sumanytoja ir organizatorė, dienoraščio www.jakucionyte.lt ir knygos „Moteris iš raudonos Audi“ rašytoja, keturių vaikų mama Birutė Jakučionytė.

Birutės Jakučionytės knygos „Moteris iš raudonos Audi“ pristatymas

I –asis knygos pristatymas Gegužės 31 d. 12.00 Gervinių kaime, Trakų rajone.
II–asis knygos pristatymas Birželio 3 d. 19.00 Vilniuje, PLC „Panorama“ centinėje aikštėje.
Koncertuos dainininkė ir kompozitorė Raminta Naujanytė, labiau žinoma kaip Bjelle. Gongais ir įvairiais perkusiniais, senoviniais instrumentais gros Vyrenijus Andrijauskas. Kalbės „Delfi“ žurnalistė ir portalo „Tavovaikas.lt“ redaktorė Donata Baniūnienė
„Joje papasakota tokia skausminga gyvenimo istorija, bet taip aistringai, jog imi galvoti, kad būtų verta ją patirti, kad įstengtum parašyti tokią knygą. Norėčiau būti šio realistinio kūrinio autorė“ – sako rašytoja, žurnalistė Audronė Urbonaitė.
„Knyga sukrėtė. Sunku apibūdinti jausmus, kuriuos jaučiau ją perskaičius, tarsi net nėra ką sakyti… tarsi žado netekus. Drąsi moteris yra Birutė! Labai laukiu tęsinio ir ypatingai laukiu tikrai laimingos pabaigos šios moters istorijoje“ – teigia žurnalistė Donata Baniūnienė.
„Ši istorija ‒ ne tik įkvepianti, intriguojanti, stebinanti, bet ir begėdiškai atvira ir nuoga. Aštri. Pikantiška. Su labai daug prieskonių. Gluminanti. Nepatogi ir keista. Tartum išskrosta ir išpreparuota siela. Gyva sielos ir kūno išklotinė. Santuokos anatomija.“ Knygos redaktorė Lina Tamuk.
„Man teko garbė pažinti ir kitą Birutės pusę, gal mažiau matomą, gal net pačios autorės iki galo nesuvoktą… Tai neeilinio likimo, jautri ir mylinti moteris, mama, sesuo, dukra, draugė. Jos rankose viskas virsta auksu – gal ne tiesiogine prasme, tačiau ji turi gebėjimą matyti žmonėse tai, kas juose geriausia ir vertingiausia, bei skatinti juos augti ir tobulėti. Dar vienas jos bruožas, kurį labai gerbiu – sąžiningumas. Pirmiausia sau. Ji nieko nevynioja į vatą, žvelgdama į savo problemas, baimes, nebėga nuo jų ir nesislepia po kilimu.“ Psichologijos studijos „Menas Būti“ įkūrėja, psichologė-psichoterapeutė Alicija Eiliakas
Birutė Jakučionytė gimė 1974 m. Suvalkijoje. Augo drauge su keturiomis seserimis ir trimis broliais. Šiuo metu autorė gyvena Londone, augina keturis sūnus. Birutė savo patirtis emigracijoje aprašo savo tinklaraštyje www.jakucionyte.lt.
Daugiau informacijos:
Birutė Jakučionytė, 8 618 12181, birute.jakucionyte@gmail.com, www.jakucionyte.lt.

baneris

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

1 komentaras apie Ekodaiktai.lt įkūrėjos knyga „Moteris iš raudonos Audi“

  1. Atgalinis pranešimas: PET kamšteliai labdarai? – PROTO AISTROS

Parašykite komentarą