Konkursas “Ilgiausias saldainių popierėlių kilimas”

„Ilgiausio saldainių popierėlių kilimo“ finalui savo kurtus kilimus pristatė 85 komandos. Konkurso laimėtoja – Vilniaus Ryto vidurinės mokyklos komanda, sukūrusi net 333 metrų ilgio kilimą. Jai atiteko pagrindinis prizas, kuriuo galės džiaugtis visi moksleiviai – mes pasižadam, kad dar šį pavasarį Ryto vidurinės mokyklos vidinis kiemas virs jaukia poilsio zona su suoleliais.
Konkursas sulaukė didelio vaikų, pedagogų, tėvų bei miestelių bendruomenių susidomėjimo ir palaikymo. Visų dalyvavusių komandų rezultatai bus paskelbti artimiausiu metu. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems vaikams, jiems padėjusiems pedagogams ir tėvams. Mes suprantame, kad visi dirbo labai daug. Ačiū už tokį entuziastingą mūsų idėjos palaikymą. Taip pat prašome aprašyti savo popierėlių rinkimo ir kilimo klijavimo istorijas. Įdomiausia būtinai paskelbsime!
Taip pat didžiulis dėkui Palangos Senosios gimnazijos mokiniams už fantastiškus paveikslus iš saldainių popierėlių. Jūsų gimnazija “užsidirbo” Ekodaiktai.lt komandos renginį pas save. Mes atvažiuosime į Palangą groti Jums su Gongais, iš atliekų gaminti instrumentus ir verti sodus iš šiaudelių.
Šis konkursas padėjo suburti visos Lietuvos moksleivius vardan bendro kilnaus tikslo ir taip priminti apie opią šiukšlinimo problemą. Įteikdami prizus jau pranešėme, kad vasaros atostogoms vaikai gaus naują užduotį – surinkti išmėtytus plastikinių butelių kamštelius.
Išmatavus visus kilimus paaiškėjo bendras visų kilimų ilgis, kuris siekė daugiau nei 4 kilometrus. Birželio 9 d. Trakų raj. vyksiančiame Ekodaiktų festivalyje visi konkursui pateikti kilimai bus sujungti į vieną, o rezultatas užfiksuotas Lietuvos rekordų knygoje.
Pagrindinį prizą įsteigė: Fohow  ir Vš. Į. „Žaliasis taškas“.
Pramogų vėjas įsteigė prizus kiekvienai konkurse dalyvavusiai komandai.
Papildomus prizai: Žolinčių akademija  padovanojo ekskursiją po Pažaislio vienuolyną, aplankant muziejų, pačiai kūrybiškiausiai komandai, daugiausia sugalvojusia ir realizavusiai idėjų ekologijos tema. Šis prizas atiteko Prienų rajono Klebiškio pagrindinei mokyklai.

Parašykite komentarą