B. Jakučionytės ketvirtosios knygos „Gervių lizdo pasakos“ pristatymas

Tai renginys šeimoms SEKMADIENIS LIZDE.

Birželio 30 d. 12 – 17 val. garsiajame “Gervių lizde”, Trakų rajone vyks renginys šeimoms ir rašytojos B. Jakučionytės ketvirtosios knygos sutiktuvės.   

Apie Gervių lizdą sklando legendos, kad tai ypatinga, tvaraus vartojimo principais sukurta, vieta, ramybės, paprastumo ir harmonijos oazė, pilna vaikų krykštavimo, juoko, smagių užsiėmimų, gėlių ir įdomių statinių. „Mes tiek daug turim parodyti ir papasakoti, kad kieme nutinkančios istorijos sugulė į knygą „Gervių lizdo pasakos“. Tai dešimt smagių istorijos apie Gervių lizdo kūrėjus ir gyventojus. Kai kurios istorijos yra nutikusios iš tikrųjų, kai kurios – išgalvotos. Knygoje veikia devyni personažai: Piktoji gervė, ežiukai: Saulius, Jonas, Kasparas, barsukas Kaštonas; lapė Simona, voverė Vanda, gaidys Alvydas ir žvirblis Teodoras.“ – apie savo ketvirtąją knygą pasakoja rašytoja Birutė Jakučionytė.

Renginį organizuojančios VšĮ „Draugiški šeimai“ direktorius Saulius Baltrūnas kviečia į atvirą renginį visus, kuriems smalsu kas tas „Gervių lizdas“: „Mes sukūrėme stovyklavietę vaikų ir paauglių edukacijoms ir stovykloms, tačiau atvirą visiems projektą, kai gali su šeima atvykti į „Gervių lizdą“ kol kas turime tik vieną – šviečiančių Grybų parką, veikiantį rugsėjo – spalio mėnesiais. Pernai sulaukėme virš dešimt tūkstančių lankytojų ir mums nuolat rašo, skambina žmonės, prašydami apsilankyti mūsų stovyklavietėje, tačiau šiltuoju metų laiku mes organizuojame tik edukacijas grupėms ir vaikų vasaros stovyklas. Nusprendėme visiems norintiems atverti kiemo vartus ir padaryti atvirą renginį vasaros metu. Atvažiuokite pas mus pasibūti sekmadienį, birželio 30 d. Susipažinsite su gyvomis ožkytėmis Bagota Ciba iš Kazlų rūdos, galėsite pamelžti ir netikrą ožką Pienę Marytę, vyks daug įvairiausių dirbtuvių, veiks senos technikos paroda, piešime ant veidų, bus galima nusipirkti picų, kitų skanėstų, panardyti plastikinių kamštelių baseine, pažaisti Lego kambaryje – tikrai labai daug ką galima veikti mūsų kieme ir jį labai myli vaikai. Tą sekmadienį Gervių lizde sutiksite ir B.Jakučionytės knygos personažus.”

SEKMADIENIS LIZDE programa:

12.00 Ekskursija po Gervių lizdą.

13.00 B. Jakučionytės knygos vaikams „Gervių lizdo pasakos“ pristatymas. Pasakų skaitymas.

14.00 Marga Voverė atvirukų, medžio drožimo ir kt. dirbtuvės.

16.00 Pasaulio instrumentai

12.00 – 17.00 Ožkytės Bagota Ciba iš Kazlų Rūdos.

Ežiuko Jono senos technikos paroda. Kamštelių baseinas, gaidys Alvydas su vištų kompanija, sūpynės, Lego kambarys, suvenyrų krautuvėlė. Piešiniai ant veido. „Mona Ližė“ pica, sulčių spaudyklos „Obuoliukas“ gėrimai.

 „Gervių lizdo pasakos“ – tai ketvirtoji Birutės Jakučionytės knyga. Knyga iliustruota dailininkės Monikos Gustevičiūtės iliustracijomis.

Gervių lizdas yra draugiškas augintiniams. Stovyklavietėje griežtai draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus.

Bilieto kaina suaugusiam 5 eurai, vaikams iki 12 metų nemokamai. Bilietus galite įsigyti čia: https://www.ticketbest.eu/performances/319?locale=lt

Renginio vietoje bilietas kainuos 7 eurus.

Visi paukšteliai skrenda į LIZDĄ!

Daugiau informacijos tel.: 8 618 12181 arba el paštu: ekodaiktai@gmail.com

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.